مشاوره و انتخاب نام تجاری شایسته (برند) و شعار تبلیغاتی 

یکی از خدمات تخصصی که استودیو چارسه بدان عالاقه ی زیادی هم دارد، مشاوره در جهت انتخاب نام تجاری یا اصطلاح اشتباهی که بین عموم مرسوم شده (برند)، می باشد. چارسه با کارشناسان مجرب و حرفه ای با تکیه بر علم روز برندسازی نامی شایسته و وزین با توجه به تفکر خودتان و دورنمای کسب و کاری که می خواهید با آن نام ادامه فعالیت بدهید، به شما مشاوره ی های تاثیر گذاری می دهد. در اسلاید روبرو نمونه ای از نام هایی  در انتخاب آنها به صورت مستقیم و غیر مستفیم تاثیری داشتیم را می توانید مشاهده کنید.
طراحی لوگو، نشان، هویت سازمانی منحصر بفرد
طراحی لوگو یا نشان تجاری یکی از اساسی ترین قدم ها در فعالیت های ارتباطی، تبلیغاتی و برندسازی یک کسب و کار به حساب می آید به طوری که آن لوگو یا نشان باید به خوبی پیام، ذات یا داستان برند را در خود نهفته داشته باشد، البته الزامی نیست که حتما این اصل رعایت شود، اما تجربه و نمونه کسب و کارهای موفق نشان داده که آنهایی که هویت سازمانی فکر شده ای به خود اختصاص داده اند، پله های موفقیت در حوزه بازاریابی، تبلیغات و ارتباطات را سریع تر سپری کرده اند.  در اسلایدر کناری آخرین نمونه کارهای استودیو چارسه را مشاهده می کنید.طراحی بسته بندینگاه ما به بسته بندی صرفا بسته بندی چاپی و قابل لمس نیست!  ما بر این باوریم که حتی کسب و کارهای خدماتی که محصولی برای عرضه ندارند هم باید بسته بندی منحصر به فرد خودشان را ( با توجه به برندی که میخواهند خلق کنند) داشته باشند.  برای همین منظور ما برای کسب و کار شما چه خدماتی چه محصولی پیشنهاد های ویژه ای برای یک بسته بندی خلاقه برای ایجاد ارزش افزوده و پایدار داریم. رضایت عزیزانی که به ما اعتماد کردند و بسته بندی محصولات یا خدمات آنها را ما بر عهده گرفتیم گواه صداقت و کیفیت خدمات استودیو چارسه است.

دیگر خدمات تخصصی استودیو چارسه میتوان به ایده پردازی و طراحی ابزارهای خلاقه فروش (مثل کاتالوگ، بروشور و) هویت سازمانی و طراحی کمپین های تبلیغاتی، روابط عمومی، مشاوره و تدوین برنامه یکپارچه بازاریابی و فروش، تبلیغات محیطی، طراحی وب سایت و کمپین های دیجیتال مارکتینگ و همچنین برنامه های خاص فعالیت های روابط عمومی و تبلیغاتی در فضای مجازی و شبکه های اجتماعی جز خدمات جامع استودیو چارسه می باشد. برای سفارش هر کدام از فعالیت های فوق اینجا کلیک کنید. 

برخی از پروژه های اخیر ما رو در اسلایدر زیر می توانید مشاهده کنید